biuro rachunkowe warszawa biuro rachunkowe w warszawie
STRONA GŁÓWNA
KONTAKT
WYCENA ON LINE
O NAS
GALERIA
MY W PRASIE

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych

• Obsługa kadrowa i płacowa dotycząca pracowników

• Doradztwo podatkowe

• Inne usługi
 

biuro rachunkowe warszawa

Przydatne linki

Kalendarium

Zmiany prawa

 
CENNIK USŁUG
dot. prowadzenia ewidencji podatkowych w postaci księgi przychodów i rozchodów (tzw. KPiR) oraz ewidencji VAT


Cena za prowadzenie ewidencji podatkowych w postaci księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji dot. podatku VAT uzależniona jest od konkretnego podmiotu gospodarczego i wykonywanych przez niego operacji gospodarczych, ich masowości i jednorodności. Na cenę mają także wpływ dodatkowe wymagania Klienta oraz „napięcie” terminów sprawozdawczych, przyjęte formy i terminy rozliczeń z urzędem skarbowym.
W związku z tym prosimy o wypełnienie formularza. Odpowiedzi w nim zawarte pozwolą nam przygotować dla Państwa indywidualną ofertę. Prosimy o jego wypełnienie i przesłanie na nasz adres: biuro@marcinczak.pl.
 
Poniżej podajemy jedynie w celach orientacyjnych - stawki minimalne, które stosujemy w naszym biurze:
 
1) prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów (KPiR) dla podatników VAT oraz wysyłka deklaracji do ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, w których nie są zatrudniani pracownicy: od 250,00 zł netto za miesiąc,
2) ewidencja przychodów i rozchodów dla podmiotów nie będących podatnikami VAT oraz wysyłka deklaracji do ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, w których nie są zatrudniani pracownicy: od 200,00 zł netto za miesiąc.
 
Do ww. cen należy doliczyć podatek VAT zgodnie z obowiązującą stawką.