biuro rachunkowe księgowość warszawa
KONTAKT
WYCENA ON LINE
O NAS
GALERIA
MY W PRASIE
PRACA U NAS
CENNIK USŁUG

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych

• Obsługa kadrowa i płacowa dotycząca pracowników

• Doradztwo podatkowe

• Inne usługi
 

biuro rachunkowe warszawa

Przydatne linki

Kalendarium

Zmiany prawa

 


Oto dziesięć powodów, dla których powinien Pan/Pani zostać Klientem naszego biura.

1. KONKURENCYJNA CENA
Świadczymy usługi o wysokiej jakości z zachowaniem konkurencyjnego poziomu cen.
Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę z wyceną naszych usług.

2. GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUG
Posiadamy ubezpieczenie OC dla prowadzonej działalności. Świadczymy usługi wyłącznie przy pomocy osób posiadających odpowiednie uprawnienia (licencje Ministra Finansów, uprawnienia biegłego rewidenta, uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego) i doświadczenie. Nasze biuro działa już od kilkunastu lat. Naszymi klientami są zarówno duże podmioty o uznanej marce, jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. Na życzenie przedstawimy referencje od naszych Klientów. Całość spraw księgowych i rozliczeń podatkowych jest nadzorowana przez biegłego rewidenta, posiadającego uprawnienia m.in. do badania rzetelności sprawozdań finansowych oraz świadczenia usług doradztwa podatkowego.

3. BEZPŁATNE KONSULTACJE
W ramach stałej współpracy możecie Państwo nieodpłatnie korzystać z naszych konsultacji podatkowych i księgowych dotyczących bieżącej działalności (m.in. dla optymalizacji obciążeń podatkowych).

4. ODPOWIADAMY ZA PRAWIDŁOWOŚĆ ROZLICZEŃ PODATKOWYCH
Zgodnie z zapisami umowy o świadczenie naszych usług odpowiadamy m.in. za prawidłowość rozliczeń podatkowych i z ZUS. W związku z tym przygotowujemy stosowne wyjaśnienia w przypadku jakichkolwiek uwag ze strony tych urzędów.

5. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę spraw księgowych, podatkowych i pracowniczych  więcej...

6. WSZYSTKO NA MIEJSCU - w tym rejestracja działalności i wirtualny adres
Klientom rozpoczynającym prowadzenie działalności proponujemy bezpłatną pomoc w dokonaniu rejestracji (w CEIDG, ZUS i US) oraz bezpłatną konsultację dot. wyboru form opodatkowania. więcej...

7. MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ W NASZEJ WSPÓŁPRACY
Korzystamy z nowoczesnych technologii, co usprawnia naszą pracę i współpracę z Klientem. Korzystamy z oprogramowania firmy Sage Sp. z o.o. (linia Symfonia: FK i Handel) i Insert S.A. (Rewizor i Subiekt) wykorzystując możliwości wymiany danych pomiędzy systemem Klienta i naszym.

8. GWARANCJA STAŁEJ CENY
Cena za nasze usługi jest ustalana w formie miesięcznego ryczałtu (na podstawie założonej ilości operacji). Dzięki temu rozwiązaniu nie zostaniecie Państwo zaskoczeni dodatkowymi kosztami z tyt. przygotowania dokumentacji, o której wcześniej Państwo w ogóle nie wiedzieliście.

9. BEZPOŚREDNI, BIEŻĄCY KONTAKT Z GŁÓWNYM KSIĘGOWYM ORAZ GWARANCJA DYSKRECJI I OTWARTOŚCI
Każdy nasz Klient ma bezpośredni kontakt z wykwalifikowanym głównym księgowym, który jest zorientowany w całości jego biznesu, więcej...

10. MINIMALIZACJA SPRAW DO ZAŁATWIENIA
Przywiązujemy dużą wagę do minimalizowania - oczywiście tam gdzie jest to możliwe i zasadne - obciążeń naszych Klientów związanych ze stroną formalną prowadzenia działalności gospodarczej.


Proponujemy Państwu niezobowiązujące spotkanie przy kawie w celu zapoznania się z Państwa oczekiwaniami i zaprezentowania naszej oferty. Zapraszamy do nas. Biuro mieści się w centralnej części Warszawy, przy ul. Dąbrowskiego 16/19 (od strony ul. Puławskiej).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Monika Marcińczak

biegły rewident (nr 10256)
certyfikowany księgowy (nr 4984/2004)